Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tady nám můžete psát svoje vzkazy, komentáře a nápady :o)

 

 

 

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Smutné...

(IBB, 12. 12. 2008 19:06)

Ahojte, moc nás mrzí, že naše držení palečků Vám nepomohlo!! Držte se! Máme Vás rádi a myslíme na Vás!!! Tobě pa a Jackovi kousnutíčko od Hůni a zatahání za ocásek od Bian!!!

Petře...

(Wendy+Jack, 10. 12. 2008 9:45)

Dobrý den, ucho jsem mu ze začátku vylepovala, ale přišla jsem na to, že je to k ničemu. Dokonce jsem mu dávala i Caniviton a pak Gelacan, ale ucho pořád nic... Když jsem zjistila, že je opět nemocný, tak už mi bylo nějaké ucho úplně jedno, kdyby byl zdravý, tak ať má klidně obě uši dolu...

Kamišovým...

(Wendy+Jack, 10. 12. 2008 9:24)

Díky za připomínku, mě to podle jména tak přišlo, ale v genealogii je, že je to pes, napíšu Lucce, aby to tam změnila. Fotka došla, jen ji musím upravit, abych ji mohla vložit, na tomto počítat nemám vhodný program, přeji pěkný den.

Angee Little Bull

(J+J Kamišovi,Little Bull, 9. 12. 2008 21:56)

Ahoj,zdravíme. Jen jsem chtěla poopravit,Angee je fenka a posílali jsme na mail i fotku,jen nevíme jestli došla. Kdyby ne,tak písni,pošlem znovu.
Josef a Jana Kamišovi.

Dotaz

(Petra Brno, 8. 12. 2008 13:41)

Dobrý den chtěla bych se zeptat proč Jackovy nestojí jedno ucho.Copak vy ste mu ho nevylepovala když už byl čas na jejich stání.Nebo to má jinou příčinu?Já mám buldu a tomu taky jedno ucho nestálo a po vylepování mu stojí obě krásně.Děkuju

Angee Little Bull

(J+J Kamišovi,Little Bull, 7. 12. 2008 16:24)

Ahoj,ahoj,posílali jsme vám fotku Angee Little Bull mailem a nevíme jestli vám to došlo,máme ten počítač všelijaký...Dejte vědět,díky!

Díky

(Wendy+Jack, 3. 12. 2008 9:43)

Kamišovým - moc děkujeme za pomoc ve shnánění dalších bulích seniorů :o)

Další senior

(Jana-Little Bull, 2. 12. 2008 22:09)

Ahoj,zdravíme. Tak dneska se nám ozval majitel naší odchovankyně Angee Little Bull. Nar. 26.7. 1996
Angee je stále na živu a je zdráva. Pošle prý nám nějaké fotky. Takže až foto dorazí,tak ho hned pošlem. Zatím ahoj,Josef a Jana Kamišovi.

Poděkování

(Clea Ella, 18. 11. 2008 19:40)

Moc se mi tyto stránky líbí, mám bulíčky velmi ráda
a už několikáteho mám doma. Bohužel, vím, co obnáší mít doma nemocnou bulinku, proto chci poděkovat za tyto stránky, které se snaží přiblížit začátečníkům zdravotní problémy tohoto pohodového a milého plemene.

Pochvala

(Ivča, BB, 18. 11. 2008 10:03)

Ahojky, chválíme stránky, stále nové a nové věci, databáze se rozrůstají... Super. Ještě jednou chceme poděkovat za podporu na MVP Praha. :o) Ať je Jackovi brzo zase o trochu lépe!

hodnocení

(F&F, 12. 11. 2008 7:42)

..my si myslíme, že informace na této stránce jsou vyvážené, podle možností objektivní a kvalitní..zároveň jsou psané tak, že i my laici jsme schopní při pečlivém čtení pochopit základ a proto se nám stránky líbí, zdraví je totiž to nejdůležitější nejen u lidí, ale i u našich psích kamarádů a je prospěšné a správné, když se dá najít taková stránka, jako je tahle, která srozumitelně upozorní na rizika, která většina chovatelů zamlčí..a upřímě, opravdu svědomitých chovatelů je skutečně málo, a to bohužel i u jiných plemen...známe přídad jiného plemene, kdy v dobré vůli nahlásili chovatelce, že pes, který byl prodán jako do budoucna chovný vykazoval v půl roce vadu, pro niž je z chovu vyřazen a která byla chovatelce známá bohužel už při prodeji..a ta jako reakci přerušila veškerý kontakt(asi aby nemusela vracet peníze???)..Takže je dobře, že se takové info na netu najde a rádi sem budeme dál chodit a studovat...ať se daří Wendy a Jacku a hlavně zdraví!

Pro Silvu

(Wendy a Jack, 11. 11. 2008 19:55)

Dobrý den,
studovala jsem střední odbornou školu veterinární a zemědělskou v Českých Budějovicích, teď jsem ve čtvrtém ročníku na ČZU v Praze, obor Zájmové chovy zvířat...
O problematiku zdraví u bulíků se zajímám už delší dobu (protože jsem sama měla nemocného psa a teď mám nemocného i druhého) a proto se snažím shánět veškeré dostupné informace. Všechno, co se na těchto stránkách o zdraví dočtete, je z článků od veterinárních lékařů nebo napsané po konzultaci s nimi. Nevím, jak moc pečlivě ste tyto stránky četla, ale všude, kde to je možné, mám nemoci a vady rozdělené na získané a vrozené. Tyto stránky vznikly proto, že bulíci mají obrovský problém se zdravím - neodrazuju lidi od koupi bulíčka, jen se je právě snažím informovat o možných komplikacích a aby se předešlo tomu, že si člověk pořídí štěňátko bulíka a to mu ve dvou letech umře... A upřímně řečeno - svědomitých chovatelů u nás je tolik, že by se dali spočítat na prstech jedné ruky. Podle mého názoru je svědomitý chovatel bulíka ten, který má vyšetřené a testované psy před krytím, aby nepřenášeli případnou vadu... Toť asi vše, kdyby Vás ještě něco zajímalo, neváhejte se ozvat, ráda Vaše dotazy zodpovím, přeji příjemný den.

anketa u nás

(jezevčí kluci, 5. 11. 2008 8:28)

Ahoj Jacku, zajdi se kouknout k nám na stránku a zahlasuj si..máme anketu o psích spacích polohách a na několika obrázcích jseš ty sám v celé své kráse :-) psicijezevcici.blog.cz

Ještě Ti popřejeme tady!!!

(Ivča, Brita, Bianca, 4. 11. 2008 11:53)

Náš milý úžasný dokonalý Jacku!!!! :o) Chceme Ti ještě jednou popřát vše nej nej nej k narozeninám, hlavně ať Ti slouží alespoň trochu zdraví a máš se krásně!!! Těšíme se na Tebe!! Máme Tě rádi!!!

Dotaz

(Silva, 4. 11. 2008 8:36)

Dobrý den chtěla bych se vás na něco zeptat?Jakého ste pracovního zaměření,že tady tak dobře vše popisujete a hlavně co vám,třeba říká genetika.Píšete tu o chovatelích jako by schválně kryli mezi sebou nemocné jedince a tím dost lidí odrazujete od pořízení si bulíčka.Myslím si,že by ste měla uvést na pravou míru třeba to,že na prvním místě nemusí být vrozená vada,ale že to může být genetika a taky třeba i infekce.Vy na prvních místech uvádíte vždy vrozenost,ale né pokaždé to musí být nutná pravda.Někteří lidé,kteří tyhle stránky navštíví si vše čtou,ale první jim v hlavě uvázne jen vrozená vada.Takže bych vás prosila aby ste třeba jen nějakou reakcí tohle trochu popsala.Protože si myslím,že i svědomití chovatelé si zaslouží aby se poukazovalo na genetiku s kterou bohužel oni nic nesvedou,protože i dva geneticky zdraví jedinci mohou mít ve vrhu nemocného jedince.Na kterém to samozřejmě nepoznají hned.Děkuji vám mockrát Silva

VŠE NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM JACKINKO

(Míša, 3. 11. 2008 22:05)

a trochu pozlob paničku

Alče...

(Wendy a Jack, 22. 10. 2008 17:36)

Dobrý den, díky, stránky se snažíme stále vylepšovat a rozšiřovat, snad se nám to daří. Až budeme mít nějaké nové info, co se Jacka týče, určitě se ozveme, zdravíme Akky a Lilu.

Díky...

(Wendy a Jack, 22. 10. 2008 17:35)

Děkujeme za kladné ohlasy a zároveň jsem Vás chtěla poprosit, kdyby ste přišli na cokoli, co by Vám na těchto stránkách scházelo, tak určitě napiště, aby jsme to mohli s Jackem napravit :o), mějte se.

Poděkování za překrásné stránky

(Alena, 18. 10. 2008 20:46)

Dobrý den Vendulko i mě nedalo a dívám se už po několikáté na Vaše stránky a musím Vám k nim něco napsat.Sou to stránky,které už měli být v pohybu dávno a sem za ně ráda.Hodně lidiček si přečte spoustu knih a nenajde v nich věci,které by měli vědět a znát.Sem ráda,že se zde dočtu nějaké poučné věci či rady.Děkuju za stránky a hlavně napište mi jak dopadli Jackovy další testy.Díky Moc Alča

supr stránečky !

(Evka + AmNio (www.amnio.webnode.cz), 17. 10. 2008 23:37)

Ahojky chtela bych podekovat za tak skvěle udelane stránky, človek se zde dozví temer vse co potrebuje :-) A dík že se nekdo stará o bullisákovic zdraví !!!! Kéž by bylo víc takových :-)) !!!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12

následující »