Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tady nám můžete psát svoje vzkazy, komentáře a nápady :o)

 

 

 

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pro Petru

(Iva, 2. 3. 2009 17:50)

Měla jsem pocit, že se bavíme v úrovni Proplanu, když s ním krmíš. A přímo na jejich stránkách mají určené pro jaké plemena co.. (kde jsou uvedené například i ty dogy). A jen tak mimochodem, zrovna Proplan žádnou GIANT verzi teda nedělá. Tenkrát jsi to podala trošku jinak, proč a jak krmíš. Ale jak už jsem psala, je to Tvoje věc a krm si čím chceš.
Tak maminku pěkně poslouchej a nekamaraď se mnou. Moji rodiče na Tebe taky měli jistý názor, ale nevidím jediný důvod, proč bych to měla tady rozebírat. Já si stojím sama za sebou.

Ivě

(Petra, 2. 3. 2009 11:49)

Já ale neřekla, že mu to dávám aby přibral, jen že bych ráda, aby přibral, ale ne že mu k vůli tomu dávám LB. (vlastně jsem s tím vůbec nic nědělala, aby přibral, u bulíků je přece normální, že naberou až kolem druhého roku) Jinak je spousta plemen stejné váhové kategorie (ČV, LR, lajka...) a nikdy jsem neslyšela, že by je někdo krmil granulema pro střeďáky. Nemyslím si, že by se měl brát ohled na výšku.. Jinak tvá poznámka s dogou je trochu mimo na člověka který se chlubí, že 8let studuje zvířata. Nemyslím si, že by LB zvládlo pokrýt potřeby němcké dogy, ať už je to štěně nebo dospělý pes. Pro taková plemena jsou granule označené GIANT, která už v dnešní době dělá opravdu hodně výrobců..
Jinak tvoje narážky na mámu - stačilo jí, aby tě jednou viděla a udělala si vlastní obrázek a už tenkrát mi řekla svůj názor na tebe s tím, že se jí moc nelíbí, abych se s tebou kamarádila. (rozhodně mi nic nezakazovala, to nikdy nedělala, šlo jen o názor, který jsem jak sis jistě všimla nebrala v potaz) Škoda že jsem jí tenkrát trochu víc neposlouchala... A když viděla maličkou vyzáblou Britu, ptala se co na takový škole vůbec děláš. A já se tě jako kráva neustále zastávala, celou dobu co se známe.. No tohle jí už asi nevymluvim.

Petra, Běla

(Iva, 2. 3. 2009 10:32)

Petro, v tom případě nevím, jak bys pak krmila třeba německou dogu... :o)Když bulíčkovi dáváš LB. Ale jak jsem již psala, krm si čím chceš. Mě šlo o to, že je hloupost předpokládat, že Ti pes po LB víc nabere. Ale to je jedno.
Mysli si o mě co chceš, ale prostě nemám potřebu si s Tebou povídat ještě po telefonu.
Drahá paní Bělo. Velmi mě "těší", že prohlašujete, jak mě znáte. Ano, asi před 7 lety jsme se tak 8x viděly... A od té doby jsem se tak 2x potkaly. Je fajn, že z toho usuzujete, jak moc mě znáte. Neznáte mě ani trochu a nesnažte se mi tady něco podsouvat. To že se tady vyjadřujete tak jak se vyjadřujete je čistě Váš problém a děláte si ostudu sama sobě.
A ano, nemám ráda množení vořechů bez PP a podporovat ho vážně nebudu.

vzkaz

(F&F, 2. 3. 2009 8:03)

...jak je vůbec možné, že je někdo takovým způsobem bezcitný, krutý, bez trošky empatie a citlivosti?

Ivě

(Petra, 1. 3. 2009 21:39)

Tím uchovněním jsem ti jen chtěla říct, že jsme výstavy vyřadili stejně jako použití Dereka v chovu, po tom co jsem se dozvěděla o Agasim. Když jsi to tu vytáhla, myslim, že to úzce souvisí. Jinak mě opravdu těší, že zrovna ty procházíš naší gene.
Když telefon nezvedneš, jsi podle mě dost srab. Volala jsem ti po tvém příspěvku u mě, kde mi přišlo, že se tak trochu omlouváš a byla jsem naprosto v klidu. Ale dobře, tato cesta je ti příjemnější, tak to tak necháme... Jinak nevím, ale podle výrobce je LB vhodné pro psy, u kterých předpokládáš velikost v dospělosti víc jak 25kg, což Dereček má s přehledem..
Jinak k Abi mámě - my opravdu víme o co jde a co se o ní roznáší, ale chci tě ujistit, že to vůbec není tvoje starost a že má v povahu v pohodě. Jak by jí jinak mohli uchovnit? Jinak fakt promin, omílala vendula, ale i tak tě to neomlouvá, že jsi si vůbec dovolila tot u vytáhnout!

......

(Běla, 1. 3. 2009 21:36)

PRO "CHYTRÝ" HOLKY...............p.Honsová se již vyjádřila několikrát-ale toho si asi nikdo nevšiml-že Ivo?A o názoru o "voříškách a křížencích"si vedla diskuzi nejvíc ty-ne zde!!!A k tomu intelektu-Ivo-na co si to hraješ?Asi zapomínáš že tě znám už od střední školy!!!A pro Míšu-nechápu co z mé strany bylo zbabělé a nevkusné???Když mi chce někdo radit tak ať je odborník nebo řekne že je to z jeho zkušeností-a ne se navážet do lidí a mít info. z "druhé ruky"!To se dámy staráte a atakujete lidi jen podle oblíbenosti a přátelství???To je trošku hloupé???!!!Tak se mějte všichni fajn-my se totiž rozhodit nenecháme!!!!!!!!!!!!!!!!

...

(Iva, 1. 3. 2009 21:23)

Podmínky zařazení PSA do chovu: Platné členství v klubu, platný PP, absolvování svodu se záveěrem že nemá vadu vylučujíci z chovu, nejméně 1 výstava v ČR - CAC s oceněním výborný od 12 měsíců věku. Tudíž chovný není, když nemáš výstavu. ??? Nebo genealogie lže?
A Petro, máš pocit, že po tom, co tady předvádíš se s Tebou chci bavit ještě po telefonu? Más pravdu, nechci, chce se mi zvracet už jen z toho, co se tady děje.
K tomu krmení... říkala jsi mi to, když jsme se potkaly na Dejvický. Ale kdy to bylo Ti opravdu neřeknu. Ale o to nejde, krm si čím chceš, ProPlan je určitě dobré krmení, nikdy jsem neřekla že ne. Akorát by jsi se dle mého názoru měla držet velikostního rozdělení. Ptz malá, střední a velká plemena mají jinou potřebu živin a min.látek. A promiň, bulíka bych já řadila mezi středňáky. A rozhodně nemůžeš počítat s tím, že po granulích LB Ti pes přibere. A ano, existují i výrobci granulí, kteří nerozdělují granule ani štěněcí a dospělácké. A jedna z mála věcí, co tady s Tebou musím souhlasit je to, že super skvělé granule nemusí být skvělé pro každého psa, každému sedne něco jiného.
A zpět k tomu prvnímu příspěvku. Již jednou jsem Ti psala, že to vypadalo, že chceš mít na stránkách jen to hezké a zbytek ne. Tak proto moje rce, za kterou jsem kravka.
A jen chci poznamenat, že jsem zde Abi zmínila 1x, tak kde je to omílání, co mi podsouváš?
Jsou lidi, kterým co se týká psů věřím a vím, že jejich názor je vcelku objektivní. Proto jsem Ti (a i dříve než tady) psala, co jsem věděla o její mamce. A samozřejmě budou v chovu mnohem a mnohem horší, a zase spousta lepších, to žádná. Ve Frýdku jsem opravdu nebyla a až budu mít potřebu tam jet, dám Ti rozhodně vědět.

A ještě Vendy...

(Petra, 1. 3. 2009 21:09)

Chci ještě zeptat, co je pravdy na tom, že Leo, brácha Jacka I. je netestovaný a majitelé jím připouštějí? Přesto jsi s nimi velká kamarádka a takhle nesmyslně na ně neútočíš... Nebo je to jen proto, že na Slovensku se tě to netýká?? A neboj, rozhodně jsem sáhodlouze nepátrala po vašich příbuzných, jen se náhodou znám s majitelkou jeho dcery... Tak prosím, bud vše nebo nic. Přece se narodil u nás, tak se nás to taky týká! A jestli máš info o tom, že testovaný je, tak vše v pořádku, ale nechápu proč o tom není zmínka v gene.

......a konec!

(Petra, 1. 3. 2009 20:33)

Taky by mě zajímal zdroj dalších tvých zaručených informací, že Derek není uchovněný. Jistě, ještě nemá ocenění z výstavy, jelikož nám přišlo zbytečné obíhat výstavy, dokud nebude vyšetřený. Ale chovný svod jsme absolvovali velmi úspěšně, pár týdnů před tím, než jsem se dozvěděla o Agasim. Tahle tvoje poznámka mi tedy přišla dost mimo..
Pak bych vás chtěla obě poprosit, abyste si pořádně přečetli můj první příspěvek zde a vysvětlili mi, co na tom byla ta "zběsilá reakce" a čím jsem "kopala okolo sebe". Stále nechápu, proč, co jsem v něm napsala tak závažného, že se to tak zvrhlo.
A nakonec pro Vendy - naposledy mi píšeš, že jsi mi nedávala žádné rady. Tak se prosím tě vrať o pár příspěvků dolu. Pro jistotu že bys mě nepochopila - píšeš tam "...mazat ze svých stránek příspěvky, které nejsou nijak urážející, jen ti radí...". Hmmm, docela zajímavé. No tak nevím, proč zrovna mě neustále píšeš, že měním názory. Už si to rozmysly, jo? Docela odvážné tvrzení, říkat mi, že mám nejdřív přemýšlet...a pak si sama tak hloupě protiřečit.
A k těm mým názorům a tomu, proč mě neustále obtěžuješ svými příspěvky - ano, změnila jsem názor na krytí Derekem, ale ne jak ty pořád tvrdíš, že po tom, co si se ozvala na mých stránkách, ale hned po tom, co jsem se dozvěděla o Agasim.
Jinak Ivo myslim, že by ses měla zdržet těch tvých komentářů. Na veřejnost máš opravdu pěkně připravené odpovědi, ale přímé konfrontaci jsi se bála. Jinak si neumím vysvětlit, proč jsi mi nezvedla telefon, ani jsi se pak sama neozvala. Tím končím, nehodlám si vámi kazit další týden!
Jinak jsi mě opravdu pobavila tvrzením, že nepřijímáš nepodložené názory – takže jsi v tom Frýdku přece jen byla??? A tyk bych mohla pokračovat dál a dál… Proboha vždyt jsi směšná! Vůbec si nevidíš do huby! A jinak jsem tu opravdu nechtěla tímto způsobem nic vyvolat, a stále netuším, co bylo tak strašného na tom, že jsem, ještě slušně řekla, že od Venduly žádný rady nechci. To je to tak odsuzující? Snad smím mít vlastní názor na věc, a pokud mi nepřipadá jako vhodná osoba, co by mi měla radit – no co je na tom?

pokračování

(Petra, 1. 3. 2009 20:33)

Stále mi vrtají hlavou některé tvoje poznámky, a proto bych tě jen chtěla poprosit o vysvětlení, abych byla v obraze. Pak už dám opravdu pokoj a rozhodně sem nepolezu...
Nejdřív zpět k Abi - píšu, že je trošku nedůvěřivá k cizím lidem, ne že se jich bojí!! Nedůvěřivých psů je spousta, a přesto nikdo nepomlouvá jejich rodiče. Navíc taky píšu, že se nám to daří s úspěchem redukovat, takže opravdu nechápu, co to mělo znamenat. Taky by mě zajímalo, od koho máš to zaručené info o rodičích a co ti řekli, že tě to tak přesvědčilo, aniž by jsi některého z těch psů poznala. Jak už jsem psala, do Frýdku jsi s námi nejela, a pokud tě to tak strašně trápí, nebo zajímá (nebo jaký je důvod, že to neustále opakuješ a omíláš), máš si zavolat na ch.s. a říct jim to natvrdku, ne je tady sprostě pomlouvat!! Každopádně mi dej vědět, jak jsi dopadla, to jsem opravdu zvědavá!!
Dál nechápu tu tvou "citaci" o granulích. Jistě, studovala jsem veterinu stejně jako ty a proto si dokážu "přeložit" složení granulí a vím, na co je která složka. Nepochopila jsem tvou domněnku, že granule Large Breed, by měli štěňatům velkých plemen nějak ublížit? Netuším, proč by tedy byly takto označené a byl v nich správně vyvážený poměr všech minerálů a vitamínů, podle veterinářů důležitých pro správný vývin štěněte... Víš snad něco víc, dělala si snad i veterinu vysokou, kde tě naučili novým poznatkům? Kromě toho si opravdu nejsem vědoma, že bych řekla, že jsem je Derekovi dávala proto, aby přibral. Jeho váhu a nohatost jsem začala řešit až po roce. A jen pro upřesnění - ano, krmila jsem celý rok ProPlankou Large Breed, ale ne pro to, aby přibral, ale proto, že jako spousta bulíčků mu vše nesedne na trávení a Purina mu dělala nejlíp. (což je myslím další nedostatek těchto stránek a taky je ti jistě jasné, že krmivo napumpované všemi možnými vitamíny a pod. je nám k ničemu, pokud nebude správně stráveno..) Já opravdu nejsem němec, abych krmila podle jejich návodu, nehledě na názory několika uznávaných veterinářů, že co nedostaneš do štěněte do půl roka, max. do roka, to už do něj nedostaneš nikdy!!

pro Ivu......

(Petra, 1. 3. 2009 20:31)

Samozřejmě že vše nejde vyčíst z knížek, proto jsme hledali taky na internetu (ovšem na mnohem odbornějších stránkách) a hlavně u veterinářů!! Kdo jiný, by mi mohl dát důkladnější info o průběhu a léčení nemocí?? A pokud někdo překrucuje pravdu, znamená to pro mě že lže, zvlášť když sám neustále otravuje a chce pravdu znát!

Kýbl hnusu

(M_íša, 1. 3. 2009 20:02)

No nevěřila jsem drahé dámy Bělo, Petro a spol. ,že dokážete vyprudukovat tolik hnusu na těchto stránkách a opravdu jste překvapily!!!! Z lidského pohledu mi příjde Vaše vyjadřování potom, co Wendy zemřel v krátké době druhý bulíček, orpavdu smutné a zbabělé...že nemůžete zavřít ústa a opravdu nevkusně se budete tady vyjadřovat, je fakt smutné. Když máte všechno v naprostém pořádku, tak mi vysvětlete, proč se tady tak čílíte. Neříká se náhodou, že za pravdu ze každý zlobí????? Podívejte se do genealogie a projděte si kolik je testovaných psů....hrozně málo a vesměs jsou testovaní jen ti , co jsou víc kamarádi než výstavní favoriti ( na chov ). Hold jsem blbě vybírala jako Vendul můj druký klaban je taky nemocný ( jen v druhém pořadí ledviny, srdce ) ano mám větší štěstí než Wendy...stále ještě žije. A o tom, co mi bude nějakej chovatel vyprávět kolik péče dá porod, kolik stojí toho a toho, tak já mu řeknu jedno: Já jsem zaplatila za péče pro kardiaka za 9 let života přes 200 tisíc. proto si, že už žádné štěně nikdy od netestovaných psů nevezmu!!!! Čert vem peníze, bolest nejde zaplatit ničím. Až Vám půjde o kamaráda a o duši, tak nebudete takhle blbě žvátlat a začnte něco dělat hlavně od sebe.....

Pro Bělu

(Iva, 1. 3. 2009 19:44)

A co takhle aby jste dala pokoj Vy? Jak je vidět, jste s Petrou jedna rodina. Já se ale s lidmi nebavím tak jako Vy, já je neurážím. Ale to věc Vašeho intelektu a ne psů a ten nebudu a ani nechci soudit. A myslím, že Paní Honsová se zde může vyjádřit sama. Názory druhých jsem ochotná uznat, pokud jsou něčím podložené, což ty zde uvedené tedy nejsou. Taky doma nemám jen "PP", ale i "vořecha" a jak je na tom PP ještě nevím, vyšetření máme před sebou (čekáme až na něj budeme mít věk) a jak je na tom vořech taky všichni víme. A pokud vím, tak tady nikdy nikdo netvrdil, že psi s PP jsou zárukou kvality!!! Ale minimálně máte skutečně jistotu, kdo je rodič, kdo je prarodič a můžete si "vybírat" a to už jde ruku v ruce s předcházení problémům.

Ivo-Ivo........???

(Běla, 1. 3. 2009 18:06)

No právě-to co potřebuju nebo chci vědět se dozvím od chovatelů-a to ani ty ani Vendula nejste!A pokud jsi můj dotaz na "špatný výběr" pochopila jako výsměch tak jsi taky dost omezená pipka!!!Takovou zkušenost nepřeju ani nepříteli!A hlavně-ani jedna nehodláte uznat názory druhých.Vy jste se prostě sekly na jednom bodu a dál nevnímáte.V rodině máme ja "PP" tak i "vořechy".A podle všech zkušeností "papírák" je mnohem víc zdegenerovanej,přešlechtěnej a nemocnej než "vořech".Takže "čistá rasa" neni žádná záruka kvality-ikdyž chcete předcházet problémům.Takže-ještě jednou-dělejte si své stránky podle svého,pište si články jaký chcete ale přestaňte otravovat tam kde nemaj zájem-to platí pro obě-Iva+Vendula!!!
A že p.Honsová vymazala knihu-holt už na vás neměla nervy a čas!!!
A až budete mít holky za sebou zásluhy jako máte na odkazech-pak dejte vědět.To konečně uznám že děláte dobrou věc,něco umíte a možná si i nechám poradit a budu vás doporučovat dál-TEĎ NE,TEĎ NÁM DEJTE POKOJ!!!!!!!!!!

Hmmm...

(Iva, 1. 3. 2009 14:03)

Některé věci v knížkách nenajdete a dost věcí se dozvíte právě od seriózních chovatelů. Ale ne všichni se Vám budou se vším chlubit.
Ano, Wendy měla 2 nemocné psy.A pokud se alespo%n trochu zabýváte bulíčkama, tak jistě víte, jak málo je u nás testovaných jedinců (těžko se hledají jedinci, kteří mají testovaných více generací). Proto se není čemu divit, že měla Wendy dost smůlu. A doufám, že to od Vás není pokus se jí tím vysmívat, protože to by bylo dost ubohé.
A k Wendy stránkám, články si sem píše sama, když použije nějaký zdroj, tak ho zjevně uvede, pokud čtete pořádně.
A paní Honsová, pokud máte Anet vyšetřenou, proč jste to tenkrát jednoduše neuvedla jako odpověď ve své návštěvní knize? Vždyť by to bylo vlastně pro Vaše dobro a lidé by věděli, že jste zodpovědná a testujete. Ale Vy? Raději jste knihu vymazala, tak si myslím, že se teď nemůžete divit.
A Petro, čím máš podložené tvrzení o tom, že je Wendy ulhaná??? Nechápu...

Hmmm...

(Iva, 1. 3. 2009 14:03)

Některé věci v knížkách nenajdete a dost věcí se dozvíte právě od seriózních chovatelů. Ale ne všichni se Vám budou se vším chlubit.
Ano, Wendy měla 2 nemocné psy.A pokud se alespo%n trochu zabýváte bulíčkama, tak jistě víte, jak málo je u nás testovaných jedinců (těžko se hledají jedinci, kteří mají testovaných více generací). Proto se není čemu divit, že měla Wendy dost smůlu. A doufám, že to od Vás není pokus se jí tím vysmívat, protože to by bylo dost ubohé.
A k Wendy stránkám, články si sem píše sama, když použije nějaký zdroj, tak ho zjevně uvede, pokud čtete pořádně.
A paní Honsová, pokud máte Anet vyšetřenou, proč jste to tenkrát jednoduše neuvedla jako odpověď ve své návštěvní knize? Vždyť by to bylo vlastně pro Vaše dobro a lidé by věděli, že jste zodpovědná a testujete. Ale Vy? Raději jste knihu vymazala, tak si myslím, že se teď nemůžete divit.
A Petro, čím máš podložené tvrzení o tom, že je Wendy ulhaná??? Nechápu...

naposledy pro Vendulu

(Běla, 1. 3. 2009 3:33)

"Milá" Vendulo.
Tentokrát podrobněji a naposledy reaguji na tvůj "výtvor".Obě-já i Petra(a nám podobně tebou postižení)jsme moc dobře pochopily o co ti jde.Prudit a osočovat se na ty kteří tě "NEŽEROU"!!!
Vždy když jsme se rozhodly pořídit si přírůstek do rodiny tak jsme prvně skoro půl roku ležely v chytrejch knížkách,sháněly opravdu odborné informace aby jsme byly pokud možno co nejvíc připravené.Aby jsme o všem věděly-od želv až po psy(samozřejmě to zahrnuje i zdraví)!Proto mě zaráží,že ty taková "odbornice" jsi měla špatnou ruku při výberu tvých psů??!Nebo to snad byla špatná náhoda???Nebo jsi v tu dobu nic nevěděla o plemeni které si pořizuješ???A na veškeré odbornosti jsi přišla díky špatným zkušenostem???Dále nechápu,že když jsi zjistila že je Derečkův brácha nemocnej-a tak moc ti záleží na jeho zdraví-tak proč si hned Petru neinformovala?Podle tvých slov to neni tvá povinnost-tak teď jí i chovatelce dej pokoj!!!Obě jsou dost chytrý a zodpovědný paničky aby věděly co maj dělat!A pokud budou chtít radu-znaj OPRAVDOVÉ ODBORNÍKY!Buď tak laskavá,přestaň otravovat a prudit tam kde o tebe nestojej!!!Přeju ti hodně úspěchů.

Pro Vendulu

(Petra, 28. 2. 2009 23:52)

Opravdu my tvé neustálé připomínky přijdou stupidní. Když jsi si stihla všimnout, že jsem ti odepsala, všuimla sis určitě i to co tam bylo, tak mě s tim přestaň otravovat. A smazala jsem ti to, protože jsem netušila, co jsi pro mě nachystala tady.. důvody máš níž. Jestli se snažíš o další smazání celé knihy abys mohla později opět pomlouvat a interpretovat svou berzi, tak věř, že se nedočkáš, já mam času na mazání dostatek...

Kamišovým...

(Wendy, 28. 2. 2009 23:27)

Mě je jasné, že nechávat to na lidech, je běh na dlouhou trať, ale podle mě, právě když s tou situací nedělá nic klub, tak jediné, kde se může něco dít je u samotných chovatelů, kteří by svoje pejsky nechali otestovat... jinak moc děkuji za stálé shánění seniorů :o)

...

(Petra, 28. 2. 2009 22:24)

Za prvé, tahle nesmyslná diskuze nezačala vymazáním tvé nesmyslné rady, ale mým odůvodněním, proč jsem to udělala. Netuším, proč se tě tak dotklo, že si od tebe nechci nechat radit, ale budiž, mysli si dál, že mi jde od začátku o mé stránky. O ty mi šlo až ve chvíli, kdy jsi je začala nesmyslně atakovat. Nenechala jsi mě je ani dodělat a dožadovala jsi se informací, do kterých ti vůbec nic není a které jsme měli v plánu zapojit později.
A zadruhé - myslím, že každý, kdo problematice trochu rozumí a podívá se na tvé neúplné stránky, se s tebou bude odmítat jakkoli bavit na dané téma, tím samozřejmě myslím i mazání tvých příspěvků(u mě i u Llubpet). Zajímavé je, že k sobě na stránky dlouze vymýšlíš (nebo ti to spíš někdo spisuje?), zatímco k ostatním píšeš několikrát denně naprosté nesmysly, které by snad mohla vymyslet základka. Nediv se, že tě neustále mažu a mazat budu. Jistě, že není tvou povinností dávat vědět všem, že jsi zjistila že ten a ten má takovou a takovou nemoc.. Jistě že jsem si vše zjišťovala sama, a to hlavně informace o všech onemocněních. Ale pokud znáš majitele, máš na něj kontakt a snažíš se, se situací tak strašně moc dělat a tak strašně ti záleží na zdraví (teď tedy konkrétně mého psa), pak máš ve svém snažení a důvěryhodnosti opravdu velké mínus, když to neuděláš! A když někdo začne o tvé vzdělanosti v dané problematice dost pochybovat, nesmíš se divit, že o tvé neaktuální rady nestojí a snaží se zapomenout (já se tedy dokonce stydím), že tě kdy znal. Navíc pak zjištění, že jsi neskutečně ulhaná a hloupá, hlavně co se týče obtěžování ostatních. Možná, pokud by si změnila přístup a neútočila hned na každého chovatele, by se ti nechystali rozbít hubu(tím nemyslím Llubpet) a jistě by ti i dali informace o zdraví a testech ve své stanici. Tvoje nedostačující informace o Jackovi I. mě ani moc nepřekvapila, je jasné, že na svých stránkách nebudeš špinit sama sebe. Pak ale nechápu, proč čekáš, že to ostatní, v tvém podání dělat budou a nechají tvé nesmysly na odiv všem neznalým... Jinak musím jedině souhlasit s Little Bull, že přes klub by byla cesta jistě rychlejší, než tvé bezúnavné napadaní a osočování chovatelů a pak i majitelů... Jinak mě trošku zarazilo, že ani ty jsi se po první špatné zkušenosti dostatečně neinformovala - nebo to snad byla jen náhoda? A netuším, kde vzala Iva tak zaručené info o povaze Abi maminky, když jí nikdy neviděla. Opravdu věří věcem typu "jedna pani povídala..."??? (Jela snad s námi do Frýdku a viděla jak nás Barča málem sežrala hned mezi dveřmi?? Zaručuji ti, že i kdyby jela, podobného scénáře by se rozhodně nedočkala.) To je pro mě opravdu dostačující, abych si o její (i tvojí) inteligenci udělala vlastní názor.. Tím pádem nechápu spoustu reakcí v téhle diskuzi. Jinak nevím, proč zrovna ty slovo kravka považuješ za vulgární. Asi trochu zapomínáš, že tě z nám i z mnohem vulgárnějších, tebou navozených situací (na to by byla spousta a spousta svědků, pokud s tím máš problém). Ale dobře, prezentuj se zde dál, jako ta chudinka a starostlivá hodná slečna, když to dělá dobře tvému egu.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12

následující »