Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tady nám můžete psát svoje vzkazy, komentáře a nápady :o)

 

 

 

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Přáníčko

(Sylva a její smečka :o), 24. 12. 2010 11:01)

Vše nej...nej...přejeme do nového roku, hlavně tuny zdravíčka Tobě Vendulko i Apíčkovi :o*
P.S. Chtělo by to už konečně profil na FB, ať jsme více v kontaktu (a nejen my...ale se všemi bulíčkáři)

Přáníčko

(Vlaďka a Sorbík, 23. 12. 2010 11:13)

Přejeme krásné a pohodové vánoce, vše nej a nej do nového roku a hlavně zdravíčko !!!!!

kavkazký pastevecký -Lord

(polesí, 6. 11. 2010 20:13)

... Vendulko, posílám ještě odkaz na mazlíka
http://www.polesisvatyjan.cz/content/cz/galerie2.aspx?gallery=164085
Zdravíme

Re: kavkazký pastevecký -Lord

(Wendy, 8. 11. 2010 14:21)

Ahoj,
zdravíme na polesí... díky za odkazy, fotky jsou hezký a ten malej kavkazák je úžasnej! Musíme se na něj přijet podívat než vyroste :o)

oprava

(polesi, 9. 10. 2010 18:52)

... chtěl jsem napsat Vendulko :-)

MVP Č. Budějovice

(polesi, 9. 10. 2010 18:51)

Ahoj Vendulo,
posílám v odkazu pár fotek.
http://polesisvatyjan.cz/content/cz/galerie.aspx?gallery=146346&page=0
Zdravíme

pozdrav z Brna

(Iv + Bubák, 24. 9. 2010 11:21)

Ahoj máte dobré stránky (super že píšete o zdraví, zdravotních testech) a krááásného buldu! Mám doma půl roku bulíka, je z útulku. Má nemocné ledviny i srdce a ještě k tomu je hluchý :-( je to moje největší a nejhodnější zlatíčko! S psím zdravím u hodně plemen je to posledních pár let děs a hrůza..
S pozdravem Iveta a Bubáček z Brna

miláček

(anik miluje bullterieri, 13. 9. 2010 14:28)

tutununu nunu ,.velmi milí a mírumilovni psiska.

Už není..

(Timík a Dareček s Renčou, 31. 8. 2010 22:36)

Wendulko..jak se máte?Koukám na serii seniorů bulíků a jednu zprávu Ti pošlu smutnou..Doplň prosím k Arwen Hamentashen 16.9. 1997 zemřela 12.11. 2009 .
Moc pozdravujem a muchláme Apu..papáá

psi

(kevin, 21. 7. 2010 17:38)

Bulterier - senior

(Lenka, 29. 6. 2010 7:20)

Dobrý den,

před časem jsem Vám zasílala e-mailem obrázek bulterieří seniorky, Charlotty od Kosovky, která 30.4.2010 oslavila dvanácté narozeniny, ale ještě jsem jí nenašla zařazenou v odkazu - Bulí senioři. Ráda bych se zeptala zda e-mail došel, nebo jestli se vyskytl nějaký problém.
Děkuji a jsem s pozdravem
Lena Reháková

E-mail: LenaRe@seznam.cz

Apík

(jezevčí kluci, 13. 5. 2010 7:52)

Gratulujem Apíkovi k perfektním zdravotním i výstavním výsledkům a máme z toho radost :-) tak nezlobit paničku a pěkně se učit :-)

Miláčkové...

(Martinka a Glory, 1. 5. 2010 15:45)

Zdravím...máte krásné stránky a já Vám chci moc poděkovat, že takové stránky vůbec jsou a že se o ně někdo takhle pěkně stará. Máme doma naše bulíčí zlatíčko Glory. Je to láska. Zatím 3 měsíční miminko, ale dračice. :0)))

stari bulici

(zofie, 27. 4. 2010 20:09)

Dobry den,hezke stranky,sama mam 10 ti letou bulici pani Agatu,sice revma uz ma,ale jinak jeji zivotni elan a zravost je porad velka..

MVP ČB

(Ivča, Brita a Bianca, 27. 4. 2010 11:25)

Moc moc gratulujeme k nádherné známce Výborná na mezinárodce v ČB!!! Apíček byl nejmladší a přesto si V vybojoval!! Jen tak dál!!!!

Díky

(Wendy+Apu, 12. 4. 2010 12:41)

Díky za všechny názory, ať už pozitivní nebo ne… jen k tomu chci dodat… přesně tak, nikdo Vám nezaručí, že štěňátko bude zdravé, když bude mít testované rodiče, ale čím více testovaných generací bude, tím bude pravděpodobnost vyšší, hlavně co se dědičných vad týče… u nás se s tím bohužel teprve začíná, ale jsou CHS, kde se testuje již dlouho a výsledky to má a proto to má smysl. I to je jistě jeden z důvodů, proč se začíná testovat i u nás. Jen škoda, že na zdraví většinou nejvíce dbají malé CHS, kde odchovají třeba jeden vrhu bulíčků ročně a ty, které jich mají mnohem více na tuto stránku chovu kašlou… a výsledný efekt je tedy mizerný, ale jak se říká – lepší něco než nic… takže kdo chce, tak už i mezi našimi bulíky najde kvalitní a testovaná zvířata :o)

svátek

(Miroslav Votruba, 6. 4. 2010 20:35)

Ahoj Vendulko,
přejeme Ti k Tvému dnešnímu svátku vše dobré, hlavně hodně štěstí a zdraví.
Zdravíme všichni ze Svatého Janu.
mv

reakce 4 Zuzana

(www.bullrott.estranky.cz, 6. 4. 2010 10:21)

Máte webovky napište je, chceme vědět jaký odchovy máte??? A nebo stačí jen chovatel. stanice - podívame se do klubu bulteriera. Já jsem pro testování - povinném, je to můj názor a ten mi nikdo nemůže odepřít!! Mám i rotvajlery, chcete říct co vše musím splnit pro jejich uchovnění....rengén loktů a kyčlí, DNA, bonitaci, svod, výstavu, pracovní zkoušky (poslušnost, obrana, stopa). U bulíků stačí výstava a svod....moc toho zrovna není!! A vy tady tvrdíte, že by se snad nevyplatilo bulíky testovat ??? Dalmatini trpí hluchotou...tak jako bulcíci, není to nic smrtelného, ale není to příjemné mít doma hluché zvíře....a co myslíte, klub dalmatinu nařídil test hluchoty...není uchovněn žádný jedinec který neslyší třeba jen na jedno ucho!! Jejich zdravotní stav se rapidně zlepšil...od doby co povinně testují - článek je ve Psích sportech leden 2010. Nemáte taky pravdu s tím, že testem je zjištěn pouze zdravotní stav v té době....test srdce Doplerem ukáže dědičné vady!! Byla jsem u pana doktora Najmana...nejuznávanější kardiolog u nás ...tak asi vím co mi říkal...samozřejmě, že jednou může být pes nemocný, to nikdo nikdy nemůže vyloučit. Mě by jen zajímalo čeho se bojíte, že by jste za testy musela vysolit peníze...a co máte ze štěňat ?? přeci peníze...takže dle mého kdo chce rozmnožovat, ten chce uchovnit, kdo chce uchovnit tak ať do toho něco vloží!! Píšete - taky chci testovat...a proč tedy netestujete?? Nevím proč tady uražíte stránky této slečny/paní....když se Vám nelíbí její nazor tak na její stránky nelezte.... Já netvrdím, že když by se testovalo budou zde jen zdravý jedinci, ale proč netestovat když to nestojí zase tolik peněz a může to být jen ku prospěchu!!! Mě jen příjde, že Vás uzaží to, že někdo ten zdravotní stav řeší....když by bylo vše tak ok Tak proč je tolik článků na stránkách klubu, proč se rozdělují na chovné jedince testované A a chovné jedince netestované B. Proč když jsem poslala výsledky z testů na klub bulteriéru, mi odepsali děkujeme za každého dalšího testovaného jedince....proč mi poradili sami na klubu bulíků že když máme fenu testovanou na srdce a na ledviny ať si najdu testovaného chovného psa??? Proč se teď rozhodli dávat na testy dotace??? Asi zase tak vše ok není a sami moc dobře vědí, že testovat je DOBRÉ!! Jen je asi všem jasné, že by to zatím všichni chovatelé na schůzi neodsouhlasili, vdyť vy jste příklad, že by povinné testy NEPROŠLI!! K čemu jsou nepovinné testy když může jít člověk na testy zjistí, že pes je nemocný, test zahodí a může klidně rozmnožovat...!!

reakce

(Hana, 6. 4. 2010 7:46)

Nedá mi to a musím napsat, Zuzano, nikdo přece tady nepíše, že po testovaných rodičích bude zdravé štěně..akorát, že když se protestuje několik generací, tak se pravděpodobnost bulíků s dědičnýma nemocema výrazně sníží a o to přece jede. A kromě toho, přece "pár" starších jedinců neznamená, že celé plemeno je v pohodě.
A já při čtení těhle stránek aspoň zjistila na co si při výběru bulíka dávat pozor, takže díky..H.

bulíci

(Zuzana, 5. 4. 2010 19:27)

Ještě chci poznamenat, že v žádném případě nejsem proti testování - dobrovolném - sama chci testovat, ale co mi to řekne, pouze to, že já mám momentálně zdravého psa, nic víc. Ani po testech nemohu nikomu nikdy slíbit, že si ode mne kupuje úplně zdravé štěně, nebot všechny testy vykáží pouze zdravotní momentální stav jedince,ale neukáže mi genetické vybavení, takže pokud se mi sejde rodičovský testovaný pár, není to záruka zdravých štěnat, nebot v případě, že jsou oba či jeden z nich přenašeči, mohou být štěnata postižená. Přesně toto se nedávno stalo mé známé, umřelo jí štěně v necelém roce po testovných rodičích. Další možnost je, že umře zdravé štěně na syndrom náhlého úmrtí, jako u dětí. Po pitvě se pak zjistí, že štěně bylo zcela zdravé. Nelze vše svádět na nemocné srdce.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12

následující »